Responsive image
Responsive image

İŞLETME & BAKIM / UZAKTAN İZLEME

Her şey kontrolümüz altında…
Karser Enerji, güneş enerjisi santrallerinde sürekliliğin sağlanması için zamanında doğru bakımın, düzenli kontrollerin ve güvenliğin önemli olduğunun bilincindedir. İşletme dönemindeki güneş enerjisi santralleriniz için önem arz eden işletme ve bakım hizmetini tecrübeli ekibimizle hızlı ve etkin bir şekilde sağlıyor, santrallerinizin üretim verimliliğini maksimum düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Tesislerinizde oluşabilecek her türlü arıza en kısa sürede ulaşabileceğiniz teknik ekibimizce yerinde müdahale ile giderilebilmektedir.
Responsive image
Sisteminizi uzaktan izleme hizmetimiz ile takip ediyoruz. Yıllık, aylık, haftalık ve günlük analizler ile sisteminizin üretimlerini, elektriksel değerlerini analiz ediyoruz.

Uzaktan izleme ile hata ve arızaları tespit edip, değerlendirerek önceden tedbir alınabilmektedir. Bu çalışmamız sayesinde meydana gelen arızalar ve olası arızalar tespit edilir ve yetkili kişiye bilgi verilir. Uzaktan tespit edilen hata ve arızaları tesisinize yerinde hizmet vererek doğrulayıp ve çözüm üreterek üretimde maksimum verimliliğe ulaşmayı sağlıyoruz.

Yerinde yaptığımız kontrollerde çevresel faktörlerin sisteminize etkisi, güneş panellerinizin termografik görüntülenmesi , I/V ölçümleri, izolasyon testleri, topraklama ölçümleri, koruma testleri, mekanik yapı kontrolleri ve iş güvenliği riskleri değerlendirilir ve raporlanır.Bootstrap

Yeniliklerimizden Haberdar Olun !

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve K.V.K.K Aydınlatma Metni ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım