Responsive image
Responsive image

TARİHÇE

1990 yılında “As Yapı” firması olarak, İnşaat Yüksek Mühendisi Haluk Sert tarafından kurulmuştur. As Yapı, geçen çeyrek yüzyılı aşkın sürede tarihi eser yenileme, kamuya ait yapılar, otel ve konut, AVM ve ofis inşaat projeleri ile yapı sektöründe başarı çizgisini kısa zamanda hak ettiği yere taşımış, özel sektördeki uluslararası markalara, ülkenin önde gelen eğitim kurumlarına projeler yaratmıştır. Bu süreçte 450’nin üzerinde şantiyede çeşitli ölçeklerde inşaat projesi hayata geçirilmiştir.

2017 yılında, As Grup ile birlikte yeniden yapılanan As Yapı, 21.yüzyılın modern, fonksiyonel ve çevreci yapılarını tasarlarken, kent dokusuna sahip çıkarak, insanın değişen yaşam koşullarına uyumlu, yaşanabilir mimari temelli, katma değer yaratan projelerle başarılarını daha da ileri taşımayı hedeflemektedir.

Karser Enerji olarak, 2014 yılından bu yana, Türkiye çapında yenilenebilir enerji yatırımları yapmakta, ayrıca çatı ve arazi tipi güneş enerji sistemleri kurulumları yaparak EPC ve işletme bakım konularında hizmetler vermeye devam etmektedir.

AS GRUP bünyesinde, konutları yeşil enerji ile buluşturan firmamız, kurulum öncesi fizibilite çalışmaları, proje geliştirme, finansal destek, kurulum ve işletme bakım hizmetleri ile güneş enerjisi yatırımcılarına doğru ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Yenilenebilir enerji, ülkenin enerji ihtiyaçlarını yerli kaynaklarla karşılayarak, dışa bağımlılığın azaltılması, kaynakların çeşitlendirilerek sürdürülebilir enerji kullanımının sağlanması ve enerji tüketimi neticesinde çevreye verilen zararın en aza indirilmesi açısından önemli yere sahiptir.

Şirketimizde organizasyon yapısı yeni pazar koşullarına entegre edilmiş olup, Türkiye’de pek çok bölgede hizmet vermektedir. Konusunda uzman etkin ve dinamik ekibimizle, güneş enerji santralleri konusunda uzun ömürlü, verimli, müşteri odaklı çözümler öneriler sunmakta, yenilenebilir enerji hususunda yenilikleri takip ederek, mümkün olan tüm imkanlardan müşterilerimizin yararlanmalarını sağlamaktayız.
Bootstrap

Yeniliklerimizden Haberdar Olun !

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve K.V.K.K Aydınlatma Metni ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım