Responsive image
Responsive image

PROJE DANIŞMANLIĞI & MÜHENDİSLİK

Endüstriyel ve bireysel çatı , arazi tipi kurulum, hibrit çözümler, solar otopark, solar şarj istasyonu konularında mühendislik çözümleri, denetim, proje geliştirme ve proje yönetimi konularında uzman ekiplerimizle mühendislik uygulamalarını sizlere sunuyoruz. Yapmış olduğumuz tasarım ve uygulamalarda profesyonel projelendirme ve profesyonel mühendislik ilkesi ile hareket ediyoruz.

GES projenizin uygulanabilirliği üzerine gerekli bilgilerin toplanması, yapılabilirliği, dökümanlarının hazırlanması, tasarım ve mühendislik hesaplamaları ile birlikte proje tanıtımı uzman ekibimizle titizlikle hazırlanır. Yapılacak üretim simülasyonları ile projenin ekonomik analizleri tamamlanır ve tarafınıza sunulur.

Kurulum döneminde işveren adına tedarik edilecek ürünler, kurulumun tüm aşamaları mühendislerimizce denetlenir ve raporlanır.

İşletme döneminde bulunan güneş enerjisi tesislerinin düzenli aralıklarla denetim ve testleri sağlanarak sistemin maksimum verimde çalışması sağlanır.

Çözümlerimiz

Proje ve mühendislik hesaplarının yapılması
İş süreci ve akış sürecinin planlanması
Santral alanın planlanması ve tasarım süreci
Kullanılacak malzeme özelliklerinin belirlenmesi
Optimum güç hesabıProjelendirme

Mekanik proje çiziminin hazırlanması
Sistemin tasarlanması
Statik proje izimi
Elektrik projeleri çizimi
Panel ve inverter konfigürasyonu
Enerji üretim simülasyonlarıMühendislik

Güneş radyasyon analizi
Proje fizibilite çalışmaları
Çevresel faktörlerin değerlendirilmesi
Denetim ve teknik ölçümler
Analiz ve raporlama
İşveren mühendisliği
İş güvenliği risk analiziBootstrap

Yeniliklerimizden Haberdar Olun !

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve K.V.K.K Aydınlatma Metni ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım