Responsive image
Responsive image

İŞLETME ve PERFORMANS YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Amacımız GES güneş enerjisi santrallerinin iyi yönetim ile en iyi şekilde işletilmesi kayıpların oluşmaması ve maksimum düzeyde üretimin elde edilmesidir.

Çalışma prensibimiz üretim tesislerinizi düzenli ziyaret etmek ve detaylı incelemek, inceleme sonuçlarımızı yetkili kişilere aktararak iyileştirmelerde sürekliliği sağlamaktır.

Elektrik santrallerinde performansa ilişkin raporlamaları yapmaktayız. Bu raporlar tüm sistemin sonuç verilerini görmenizi sağlamaktadır. Rapor yeniliğe ve gelişime imkan vermekle beraber, önceki tarihler arasındaki verilerle kıyaslama yapma imkanı sunmaktadır.

Yapılan tüm saha ziyaretlerinin ve santralle ilgili alınan tüm hataların detaylarına, yapılacaklar listesine raporlarımızda yer veriyoruz. Yaptığımız analizleri sahada gerçekleştirdiğimiz test ve ölçümlerle denetimini yaparak süreci sağlıklı yönetiyoruz.

Elektrik santralinizin kurulması, devreye alınması, kabul ve işletme dönemlerinde iş güvenliği kurallarına uyulması önemlidir. Yaptığımız risk değerlendirme ile enerji tesisinizin kurulum ve işletme döneminde sorun çıkarabilecek teknik bileşenler tespit edilir ve gerekli önlemler işveren tarafından alınır.

Risk değerlendirmesinin amacı iş yerinde risklerden oluşabilecek tehlikelerin önceden belirlenip kayıt altına alınması ve güncel yöntemlerle önlemlerin alınıp çalışmaların yapılmasıdır. Yapılan çalışmalar sayesinde risklerden oluşabilecek tehlikelerin önceden belirlenip, İş Sağlığı ve İş Güvenliği önlemleri alınarak, oluşabilecek zararların en az seviyede oluşması veya zararın oluşmaması sağlanır.
Bootstrap

Yeniliklerimizden Haberdar Olun !

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve K.V.K.K Aydınlatma Metni ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım