Responsive image
Responsive image

DRONE İLE TERMAL ÖLÇÜM

Yüksek çözünürlüklü kızılötesi kameralara sahip son teknoloji DJI marka droneler ile arızaları veya kusurları tespit etmek için PV sisteminizi hızlı ve güvenilir bir şekilde denetliyoruz.

DJI Türkiye distrübirütörü Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ. firması ile beraber yürüttüğümüz ortak çalışma ile güneş enerjisi sisteminizin ana unsuru olan fotovoltaik panellerinizin kapsamlı termografik incelemelerini gerçekleştiriyoruz.

Yüksek çözünürlüklü kızılötesi kameralara sahip son teknoloji DJI droneler ile arızaları veya kusurları tespit etmek için PV sisteminizi hızlı ve güvenilir bir şekilde denetliyoruz.

Böylece, sisteminizdeki mevcut ve oluşabilecek modül arızalarını tespit ediyoruz, farkında olmadığınız enerji kayıplarınızı tespit ederek sisteminizin maksimum verimliliğin sağlanması için önlemler almanızı sağlıyoruz.

Güneş enerjisi santrallerinizin sorunları giderme ve optimizasyonuna yönelik kapsamlı hizmet yelpazemizle, GES sahiplerine, GES bakım ve işletme firmalarına, danışmanlara, yüklenicilere, banka ve sigorta şirketlerine hizmet veriyoruz.

Sektördeki tecrübemiz ve uzman ekibimizle yatırımlarınızdaki verimliliği arttırın.


Termal görüntülüme hizmeti ile beraber verdiğimiz ek hizmetlerimiz;
Responsive image
DENETİM
Responsive image
TEST ve ÖLÇÜMLER
Responsive image
BAKIM ve ONARIM

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Bootstrap

Yeniliklerimizden Haberdar Olun !

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve K.V.K.K Aydınlatma Metni ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım