Responsive image
Responsive image

ÇATI ÜZERİ GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ

Kendi enerji ihtiyacını üret… İhtiyacından fazlasını da sat…
Çatınızı enerji üretim santraline dönüştürün.

İşletmenizin ve konutunuzun çatılarını boş bırakmak yerine yenilenebilir enerji kaynağı olan güneşi kullanarak çatı tipinize uygun Solar Enerji Sistemi ile kendi enerji ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Böylelikle enerji maliyetlerinizi azaltır, mevcut yapınızın değerini arttırır, ihtiyacınızdan fazla olan enerjinin satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Güneş enerjisi santrali kurulumunuz için teknik çalışmalarımızı yaparak optimum gücünüzü belirler ve başvurunuzu yaparız. Başvuru onayı sonrası sisteminiz projelendirilir ve alınan onaylarla kurulum aşamasına geçilir. Yapılan tüm işlemler yasal mevzuata ve yönetmeliklere uygun olarak titizlikle gerçekleştirilir, kontrol ve testleri yapıldıktan sonra güneş enerjisi santraliniz ön kabul ile kullanıma açılır. Kurulumun tüm aşamaları tamamlandıktan sonra TEDAŞ kabulü gerçekleştirilir ve tesisiniz işletme dönemine geçer. İşletme döneminde sağlayacağımız işletme bakım hizmetimizle sisteminizin maksimum verimlilikle çalışmasını sağlarız.

Yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanarak enerji üretmek ve bu enerjiden yararlanmak katma değer yaratmak her geçen gün daha da fazla önem kazanmaktadır.

Responsive image


Enerji üretimlerini yenilenebilir enerjiden sağlayan ihracatçı firmalara yakın gelecekte rekabet avantajları sağlanacaktır. Yeşil enerjinin önemini kavrayıp, karbon emisyonundan sakınan şirketler rekabet gücünü arttıracak ve enerji giderlerini düşürerek işletmesini güçlendirecektir.
Responsive image

Evinizin çatısına kuracağımız güneş enerjisi sistemi ile ihtiyacınız olan elektriğin bir kısmını ya da tamamını karşılayabilir, enerjiyi depolayabilir ve depoladığınız enerjiyi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Tüm çatı sistemlerine uygulanabilir anahtar teslim çözümlerimizle güneşten elektrik üretmeye hemen başlayabilirsiniz.SİSTEMİN AVANTAJLARI

Yapınızın değerini arttırır
Ülkemizin enerji bağımlılığını ortadan kaldırır
Kendi elektrik enerjisi ihtiyacınızın karşılar ve aylık tüketiminizle mahsuplaşılır
Aylık mahsuplaşma sonrası ihtiyaç fazlası elektrik satılarak ek gelir elde edilir
Aktif enerji bedeli üzerinden devletin satınalma garantisinin olması
Elektrik fiyatlarındaki artıştan etkilenmezsiniz.
Güneş panelleri uzun süreli ömre ve garantiye sahiptir
Kurulumu kolay ve yatırımın geri dönüş süresi hızlıdır
Bakım ve servis maliyetlerinin düşüktür
Doğa dostudur, sıfır karbon emisyonu ile enerji üretilir
Gürültüsüz çalışır ve atık oluşturmazSİSTEMİN UYGULAMA ALANLARI

Oteller
Okullar & üniversiteler
Fabrikalar
Hastaneler
Akaryakıt istasyonları
Alışveriş merkezleri
Havalimanları
Depolar & antrepolar
Soğuk hava depoları
Stadyumlar
Fuar alanları
Kongre ve kültür merkezleri
Otobüs terminalleri
Bootstrap

Yeniliklerimizden Haberdar Olun !

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve K.V.K.K Aydınlatma Metni ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım